Oferta

 

 

W zakres naszych usług wchodzą:

 

1. Prace glazurnicze

2. Prace na bazie Karton Gipsów G.K.

3. Prace murarsko tynkarskie

4. Prace wykończeniowe ścian

5. Prace stolarki budowlanej

6. Prace hydrauliczne

7. Prace elektryczne

 

 

Firma 4 Kanty specjalizuje się w działalności budowlano-remontowej. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z remontem mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych oraz wszelkich innych budynków w Warszawie. Nasza oferta obejmuje każdego rodzaju roboty budowlane i wykończeniowe. Wykonujemy prace począwszy od drobnych robót tzw. kosmetycznych po kompleksową budowę lub remontu mieszkania. Dbając o zewnętrzną estetykę budynku oferujemy m. in. wykonanie elewacji i położenie dachu.

Wiemy, że wnętrze mieszkania lub domu jest odzwierciedleniem nas samych i rozumiemy, iż planując jego renowację chcą Państw, aby wykonana ona była jak najlepiej. Zdajemy też sobie sprawę z faktu, że remont mieszkania często wiąże się z niepotrzebnym stresem, choćby z powodu braku fachowej rady.

Dlatego nasza firma wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewni pełen komfort wykonania usług remontowych począwszy od profesjonalnej konsultacji z doradcą, a skończywszy na solidnej realizacji świadczenia w postaci m.in. murowania, szpachlowania, tynkowania, wylewania posadzki oraz malowania i układania glazury czy terakoty. Proponujemy także usługi elektryczne, które wykonywane są przez uprawnionych, posiadających właściwe kwalifikacje pracowników

Skorzystanie z naszej oferty zapewni Państwu wykończenie wnętrza „pod klucz”. Jedna ekipa budowlano-remontowa dzięki doświadczeniu i solidności odmieni wnętrze i zewnętrzny design Waszego domu.